Zamknij

Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji - Katowice

Katowice

, Eurokadra S.A.
157 dni do końca
Opublikowane 2023-06-19 13:15:36

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Rekrutacji - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska (magazyny, produkcja itp. )
  • analizę rynku oraz aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
  • przeprowadzanie wywiadów personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami
  • realizację celów rekrutacyjnych oraz raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość branży rekrutacyjnej oraz technik rekrutacyjnych – warunek konieczny
  • język Ukraiński/Rosyjski w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • znajomość nowoczesnych metod dotarcia do kandydatów
  • kreatywność w wyszukiwaniu nowych źródeł
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • język Angielski, Niemiecki – mile widziany

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO ZESPOŁU?

  • elastyczną formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji ( Umowa o pracę, zlecenie, B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + prowizji uzależnionej od Twojego zaangażowania (4 000 zł – 10 000 zł / mies. brutto)
  • pracę na kilkunastu projektach, w tym możliwość pracy na zagranicznych (Niemcy, Słowacja)
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu
  • benefity pozapłacowe (karta multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji